ankara implant

WhatsApp (+90) 546 468 8083

Hizmetler

Bir yetişkin olarak diş tellerinin bana uygun olup olmadığını nasıl anlarım?

  • Diş eti problemlerinin diş teli tedavisinden sonra görülme sıklığı azalır. Hasta ideal bir ağız bakımı yaparsa diş eti hastalıkları, diş taşı, plak oluşumu görülmez,
  • Çiğneme kabiliyetiniz gelişir, çene fonksiyonları daha etkin ve sağlıklı olur. Sindirim sisteminiz daha sağlıklı hale gelir,
  • Dişlerin olması gereken çizgi boyunca dizilmesi sağlandığından, daha kolay diş temizliği yapmanıza imkan sağlar,
ortodonti fiyatları
Ortodonti fiyatları ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi almak için Ankara Ortodonti Merkezi Mutludent'i arayınız.
ortodonti fiyatları
  • Diş fırçası, daha rahat diş yüzeylerine temas eder ve diş ipi kullanımınız daha pratik olur. Sonuçta daha ideal bir ağız sağlığına kavuşursunuz. Dişleriniz ve çene ilişkiniz düzeldikçe, estetik açıdan düzgün ve doğal bir görünüm kazanır. Bu sayede diş, yüz, profil ve cephe görünümleriniz düzelir,
  • Çene ekleminde oluşabilecek ağrı, travma, enfeksiyon riskleri azalır,
  • Konuşmanız düzelir.

Diş Kaplama

Dişin üzerinin estetik bir materyalle tam olarak kaplanmasıdır. En çok tercih edilen malzemeler zirkonyum ve porselen kaplamadır.

Ortodonti

Ortodonti, dişlerin diş kemikleri üzerinde düzgün yerleşmesini ve yüz düzensizliklerinin teşhis ve tedavisini sağlayan uzmanlık dalıdır.

Protez Diş

Estetik bozuklukların, kaybedilmiş dişlerin yerine konan, estetik ve fonksiyonel olarak ihtiyaçları gideren tüm yapay oluşumlardır.

Kanal Tedavisi

Dişin pulpasının bir daha düzelemeyecek bir şekilde iltihaplandığında, Dişin damar ve sinir paketini içeren pulpanın yerinden alınmasıdır.

Diş Beyazlatma

Dişlerde oluşan renklenmelerin giderilmesidir. Dişlere mavi ışık ve beyazlatma jeli kullanılarak yapılır, dişler hemen birkaç ton açılır.

Panaromik Film

Panaromik Film ile muayenede fark edilemeyen çürük, kemik kaybı ve kök kanalındaki problemler kolayca tespit edilebilmektedir.